Studentský ples ZČU 2011 II aneb Garden party se uskuteční 20. května 2011 od 20:00 v Parkhotelu

Děkujeme všem za účast a pomoc při organizování Studentského plesu ZČU 2011 II aneb Garden party. Fotografie můžete nalézt v galerii.

Studentský ples ZČU je pořádán studentskými organizacemi působícími při Západočeské univerzitě v Plzni. Určen je jak pro studenty Západočeské univerzity, vedení a další pracovníky ZČU, zahraniční studenty studující na ZČU, tak i pro sponzory a další hosty. Pozvání obdrží také představitelé města Plzně.

Hlavní myšlenkou Studentského plesu ZČU je především propagace ZČU, studentských organizací při ní působících a možnost pro prezentaci společností zajímajích se o studenty. Dále také stmelit studenty ZČU a samozřejmě se pobavit. Pátý ročník plesu (2. vydání) navazuje na úspěchy předešlých ročníků a dokazuje, že o společenské akce organizované studenty je mimořádný zájem.

Ples se bude konat pod záštitou nově zvolené rektorky ZČU PaedDr. Ilony Mauritzové,Ph.D. a Jiřího Strobacha, starosty centrální plzeňského obvodu.

Letošním tématem v pořadí již druhého Studentského plesu je Garden párty a vše, co k tomu patří, blíží se nám zkouškové, léto a prázdniny a je potřeba se na tento čas pořádně naladit. Vše se bude odehrávat ve stylu 20. let, takže dámám by němli chybět šatičky pod kolena, rukavičky či slušivé kloboučky. Pánové se mohou obléci do slušivých letních obleků a vyrazit s hůlkou či kloboukem. Těšit se můžete na zahradní oslavu, venkovní bar, grilování a spoustu dalšího. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky a facebook.

Oficiální přepravce

logo

 
Orientální tance Plzeň